O NAS

Lady Bride to mała, rodzinna firma zajmującą się sprzedażą wysokiej jakości używanych sukni ślubnych. Sprzedajemy najlepsze światowe i polskie marki, np. Pronovias, Justin Alexander, La Sposa, Rosa Clara, Jesus Peiro, Anna Kara.  To, co robimy, jest EKO - ekologiczne i ekonomiczne. Firma powstała w opozycji do rozbuchanego konsumpcjonizmu w branży ślubnej. Wierzymy, że można pięknie wyglądać na ślubie, dbając jednocześnie o środowisko i o własną kieszeń.
Zapraszamy na przymiarki wszystkie Panny Młode poszukujące sukni ślubnej w bardzo dobrym stanie za przystępną cenę do naszego komfortowo i elegancko urządzonego lokalu. Zapewniamy sympatyczną i kompleksową obsługę. Panie, które chciałyby dać swoim sukniom ślubnym "drugie życie", zapraszamy do wstawienia sukni w nasz komis. You can also speak English with us.

komis-sukien-ślubnych-warszawa-1

komis-sukien-ślubnych-warszawa-2

Jeśli chcesz kupić suknię ślubną, masz do wyboru wiele pięknych salonów. Niestety ceny nowych sukni potrafią przyprawić o zawrót głowy. Ilość używanych sukni jest ogromna, lecz większości z nas zależy na szerokim wyborze w jednym miejscu oraz na pewności, że suknia faktycznie jest w bardzo dobrym stanie. „Zwiedzanie” prywatnych mieszkań wymaga dużo czasu, a w wielu z nich ciężko o zapewnienie komfortu. Komis oferuje zalety salonu, zapewniając jednocześnie, że Twój wydatek będzie przynajmniej o połowę niższy. Posiadamy także własne zaplecze krawieckie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać przeróbki sukni dostosowane do indywidualnych wymagań Klientek. Obejrzyj naszą kolekcję sukni i umów się na przymiarki.

komis-sukien-ślubnych-warszawa-3

komis-sukien-ślubnych-warszawa-4

Jeśli chcesz sprzedać suknię, możesz spróbować własnych sił. Jednak wstawiając suknię do komisu, zwiększasz prawdopodobieństwo sprzedaży, ponieważ komis jest odwiedzany przez wiele kobiet. Nie musisz poświęcać czasu na działania promocyjno-sprzedażowe a także unikasz dyskomfortu przyjmowania klientek we własnym mieszkaniu. Duży wybór, kompleksowa i profesjonalna obsługa a także elegancki, ślubny klimat sprawiają, że Pannie Młodej łatwiej jest podjąć decyzję. Brak opłaty za wstawienie sukni powoduje, że w razie gdyby suknia się nie sprzedała, komis nie pobierze od Ciebie nawet złotówki. Zamów bezpłatną wycenę Twojej sukni.
Dlaczego klientki nas polecają ? Poznaj opinie na nasz temat na Facebook'u i w Google.

komis-sukien-ślubnych-warszawa-5

komis-sukien-ślubnych-warszawa-6